Queen revival by Princess - Vltavotýnské kulturní léto na slámě

Queen revival by Princess - Vltavotýnské kulturní léto na slámě

Amfiteátr ze slámy se kvůli dlouhodobé nepřízni počasí přesouvá na hřiště u Sokolovny.

PRINCESS předvádí skvělou show nejznámějších hitů Freddie Mercuryho a skupiny Queen. Hudebníci z Krnova přesvědčivě zvládají rukopisy legendární kapely a v čele se skvělým představitelem Freddieho dokáží během několika okamžiků rozezpívat a vtáhnout posluchače do atmosféry svého vystoupení a navodit příjemnou náladu skladbami britské skupiny.

PRINCESS se představuje na hudební scéně jako revivalová kapela od počátku roku 1997. Díky širokému spektru posluchačů a milovníků hudby Queen se řadí s 1.150 odehranými koncerty mezi přední oblíbené revivalové skupiny.

PRINCESS se těší nebývalému zájmu v Polsku, ve kterém má kapela za sebou více než 440 koncertů na open air akcích, včetně setkání s předními polskými skupinami a interprety ( Lombard, Urszula, Lady Pank, Maryla Rodowicz, Bajm, Brathanki, Feel a další ). V roce 2004 získala kapela v Polsku 1. místo na evropském "Festiwalu Cowerów Tama 2004" a Cenu publika mezi kapelami s mezinárodní účastí. V polském městě Plock roku 2007 Princess vystoupili i před britskou legendou hard rocku, skupinou Uriah Heep. Kapela uskutečnila i několik desítek vystoupení na Slovensku, v Německu, Rakousku a Švýcarsku.

Úspěšným krokem zájmu o Princess jsou i odvysílaná vystoupení v zábavných pořadech televizí Prima, Nova, ČT a také na polských regionálních stanicích včetně TVP2. Mimo jiné skupina vystupovala v mnoha doprovodných programech na různých mezinárodních závodech a soutěžích ( MS juniorů v krasobruslení, Motocyklová šestidenní, závody trucků v Mostu, automobilová rallye Bohemia cup, mezinárodní závody dragsterů v německém Cottbusu, Winter park v Berlíně aj).

Změna programu vyhrazena!

Dobrovolné vstupné.

V pátek 9. září 2022 se také uskuteční jízdy zvláštního vlaku z Protivína (Číčenic) do Týna nad Vltavou. Stane se tak k příležitosti koncertu „Na slámě“.

Souprava bude složena z motorového vozu řady 814, zvaným „RegioNova“, který nabídne pohodlné cestování. V průběhu dne jsou naplánovány 4 páry osobních vlaků, na které v Číčenicích navážou pravidelné osobní a dálkové vlaky z Plzně, Českých Budějovic nebo Písku.

Předprodej jízdenek bude (od 2.9.2022) realizován na webu jizdenky.vltavotynskalokalka.cz , kde cestující zakoupí jízdenky na tento vlak. Více informací pak cestující naleznou na www.vltavotynskalokalka.cz .

Informace o akci a jejím konání

Zůstaňte informováni o našich novinkách

Přihlašte se do našeho newsletteru a budeme Vám zasílat novinky přímo na e-mail.